Bądź na bieżąco

Dodano: 18 listopada 2019

DZIEŃ OTWARTY RIVER TOWERS

W sobotę 16.11.2019 na naszej inwestycji River Towers odbył się dzień otwarty. Jest to event, który organizujemy cyklicznie. Nasi przyszli oraz obecni klienci mają okazje zobaczyć etap budowy, dostępne apartamenty na sprzedaż oraz piękne widoki jakie rozprzestrzeniają się z okien prestiżowego 20-kondygnacyjnego budynku jakim jest River Towers.
Warto podkreślić,  że procent zaawansowania prac na budynku wynosi już 90%. Mieszkania są już przygotowane pod stan deweloperski, natomiast pozostaje dokończenie prac w częściach wspólnych budynku tj. korytarze, klatki schodowe, siłownia oraz sala zabaw.

Przypominamy również o wysokim standardzie wykończenia naszych apartamentów. Mieszkania, które Państwo kupujecie, to mieszkania w standardzie premium i posiadają: podgrzewane podłogi, klimatyzacje, system inteligentnego sterowania domem oraz system alarmowy. A to tylko zalety dotyczące lokali natomiast cały budynek posiada szereg nietypowych udogodnień dla Państwa. Między innymi drzwi sterowane automatycznie, karty magnetyczne do otwierania drzwi, brama garażowa otwierana za pomocą “mrugnięcia” światłami własnego samochodu, video domofon, sala zabaw dla dzieci, w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt siłownia z dostępem tylko dla mieszkańców i wiele innych.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i miło spędzony czas na inwestycji oraz zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży.
Tel kontaktowy 796 048 766 lub 662 807 077

Poprzedni Następny
oferta specjalna

Sprawdź ofertę apartamentów w najwyższym budynku w kujawsko-pomorskim.

Zobacz więcej